KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14378323
nr 1437 8323
Akvarell
Kina, Hästar, Signerad. Akvarell, bildmått: 44x64, yttermått inklusive ram: 59x79 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:23:35
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr